KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16197119
nr 1619 7119
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Bymotiv, omkring 1900, ej signerad. Olja på duk, 32x44-54x37 cm, yttermått inklusive ram: 45x57-67x50
Kondition: skadad duk
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:54:52
13/5 18:39:26
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor